Sklepy w Świętym Własie

Artykuły spożywcze

Namioty żywnościowe są rozrzucone po całej turystycznej części. Jeśli potrzebujesz lekkiej przekąski - w postaci gotowych kanapek, herbaty lub słodyczy, owoców, butelki piwa lub wina - najprawdopodobniej namiot będzie w pobliżu Twojego hotelu.

Dla kogoś, kto mieszka w Świętym Własie przez długi czas, przyszedł do dużej firmy i jest kupiony dokładnie - będziemy musieli dostać się na ulicę Car Simeon. To ulica handlowa, z dala od głównego placu miasta. Istnieje kilka supermarketów spożywczych o szerokim asortymencie i najniższych cenach w mieście.

Supermarket znajduje się także nad pomostem jachtowym - nad kompleksem "Arena". Nazywa się "Arena". Asortyment w nim nie jest zły, ceny są niższe niż w namiotach, ale wyższe niż dla cara Simeona.

Odzież i obuwie

W Świętym Własie są dobre sklepy z dobrymi kolekcjami ubrań i butów. Przeważnie są to ubrania na letnie wakacje. Szczerze mówiąc, czego możesz potrzebować, by szukać więcej, ale czasami są tam bardzo dobre kopie. W szczególności są niedrogie ubrania dla dzieci, które wygląda dobrze, i w którym szkoda się nie brudzi.

Przejdź się ulicą Car Simeon - spróbuj i upewnij się, że znajdziesz to, czego szukasz.

Komunikacja mobilna

Kilka namiotów z telefonami komórkowymi znajduje się na Tsar Simeon Street, bliżej ulicy Rusałka. Oprócz samych telefonów komórkowych i opłat za nie, są też karty SIM z taryfą za tanie połączenia do Polski.

Artykuły gospodarstwa domowego

Najlepszy sklep z artykułami gospodarstwa domowego znajduje się na głównym placu - narożnym budynku między restauracjami ze znakiem "Zhelezaria". Tutaj znajdziesz lakiery, farby, pędzle, środki odstraszające owady, kleje i inne drobne rzeczy dla tych, którzy zdecydowali się na drobne naprawy.

Jeśli interesują Cię drobiazgi domowe do naprawy ubrań: nici, tkaniny, guziki - idź z głównego placu na ulicę naprzeciwko cara Symeona - odjeżdżasz z przystanku autobusowego. (Nie piszę tego imienia, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby to zobaczyć.) W tej małej uliczce znajdziesz sklepy, które są używane głównie przez miejscową ludność i gdzie znajdziesz wszystko na farmie.

Duże supermarkety

Jeśli potrzebujesz umywalki, prysznica i innych przedmiotów do drobnego remontu - w Świętym Własie nie potrzebujesz sklepów. Najbliższy - "Magiczny dom" niedaleko Rawdy.

Transportem miejskim taka podróż zajmuje niestety zbyt dużo czasu, ponieważ autobusy do Rawy jeżdżą co godzinę. Najlepiej iść do niego ze stacji w Słonecznym Brzegu.

Lub możesz spróbować przekonać taksówkarza do 10 lew bez licznika.

Jeśli dokonasz dużego zakupu w Magic House - możesz natychmiast dostarczyć go za 40-50 lew. Jest to cena dostawy i wypowiedzenia zakupionego przed mieszkaniem.

Apteki

Główny apteki w Świętym Własie znajdyją się na ulecie Car Simeon oraz w dużych supermarketach.

Leki, które są używane w Polski, może nie być, więc lepiej nazwij chorobę, z której chcesz się pozbyć. Miejscowi farmaceuci znają przynajmniej po polsku nazwy symptomów.

Ale jeszcze lepiej - najpierw wezwij lekarza. Zgodnie z twoją polityką medyczną, którą musiałeś ubiegać się o wizę, otrzymujesz bezpłatną rozmowę z lekarzem. Lekarz przychodzi na pół godziny, nie tylko daje prawidłową diagnozę, ale także wypisze receptę na określone leki, które będą w lokalnej aptece.

Niektórzy lekarze mogą dać ci lek za darmo. Ale jeśli dostałeś receptę z podpisem i pieczęcią doktora, weź rachunek w aptece, oprócz kontroli towaru, wtedy po przyjeździe do domu będziesz mógł poprosić twoją firmę ubezpieczeniową o zwrot pieniędzy za narkotyki.

Święty Włas
© 2009-2018. Dinewvi Turs. Tel: +359 554 69 019
Sveti Vlas (Russian) :: St.Vlas (English)
mail@svlas.pl